Kim jestem?

Nazywam się Sebastian Banasiewicz i jestem blogerem. W przyszłości chcę być pisarzem. Chcę pisać na Macbooku Air, jeździć Porsche 550 i mieć dom w Portugalii. Chcę, żeby ludzie zaczepiali mnie na ulicy i znali mnie z tego, że jestem świetnym blogerem. Bo dla mnie blog to styl życia. 


Witam Cię na blogu prowadzonym przez byłego studenta budownictwa. Dlatego znajdziesz tutaj teksty na temat budowania... relacji z Bogiem, drugim człowiekiem i samym sobą. Pisarski warsztat szlifuję na blogu. Lenistwo dokarmiam na dziennikarstwie. Lubię granaty (te do jedzenia), latanie z lustrzanką po mieście i wciągające książki. Nie lubię śledzi, czekania w kolejce i polskich komedii romantycznych. Staram się szukać rzeczy najważniejszym. Szczególnie w rozmowie z drugim człowiekiem.
 
Jeżeli chciałbyś do mnie napisać, polecam maila. Jeżeli chciałbyś zobaczyć „co u mnie słychać”, zajrzyj na mojego facebooka lub twittera. Do zobaczenia w realu!

Ostatnio miesięcznik „Na Skale” ładnie mnie podsumował: „dziennikarz i bloger, współpracował przez lata z tygodnikiem Niedziela i portalem Stacja7, obecnie pracuje nad swoją pierwszą książką o zadawaniu pytań, zbudowany w duszpasterstwie akademickim FRAncesco. Założyciel bloga i inicjatywy Pożyczalnia”. 22.11.2017 r. powyższe słowa mocno się zdewaluują.

banasiewicz777@gmail.com