Współpraca

Blog to według mnie to samo, co kiedyś robiła moja babcia, w dziś już mocno zakurzonym zeszycie. To co mój tata robił ze swoimi kolegami przy piwie. Blog to dzielenie się sobą. Dlatego na Pożyczalni piszę o wszystkim, co według mnie jest godne uwagi. Zostawiam tematy, o których spokojnie mógłbym pogawędzić u fryzjera. Skupiam się na tym, o czym często nie mamy odwagi powiedzieć.


Jestem otwarty na współpracę z każdym. Ale to nie jest tak, że cytując Kominka „dam każdemu i wezmę z połykiem wszystko”. Najbliżej mi do działań niestandardowych razem z akcjami społecznymi, wydawnictwami, czy markami. Myślę o mecenacie, opiece finansowej cyklów wywiadów, tematycznych felietonów, markowego wideo. Trochę dalej widzę współpracę reklamową, ale porozmawiać możemy zawsze. Szczególnie, że za coś muszę tankować moje przyszłe Porsche 550.

Chętnie przygotuję dla Ciebie tekst, prezentację, wydarzenie. Możesz mnie zaprosić na drugi koniec świata, abym opowiedział o tym historię. Możesz zaangażować mnie do swojego filmu, abym w nim zagrał. Możesz mnie poprosić o kreatywną współpracę z zasobami ludzkimi. Napisz, zaczniemy wspólną burzę mózgów. Kto wie, może połączy nas wieloletnia przyjaźń. 

Wcześniej współpracowałem z tygodnikiem Niedziela i Stacją7

banasiewicz777@gmail.com