Wsparcie

Najczęściej można mnie spotkać, gdy biegnę wiaduktem z akademików do budynków Uniwersytetu, albo gdy czekam na skrzyżowaniu pomiędzy Politechniką Świętokrzyską a kapucynami. Lubię biegać, ale wolę to robić w czasie wolnym. Po mieście chciałbym się poruszać w Porsche 550. Dlatego na poniższe konto możesz wpłacić darowiznę na benzynę do Porsche. Pazerny nie jestem, datkiem na rower nie pogardzę. Nr konta:

48 1020 4926 0000 1202 0121 8601 (PKO B.P.)

Aktualnie zbieram na: Porsche 550, Macbook Air i dom w Portugalii.

Aktualnie potrzebuję: dobrego żarełka, szybkiego roweru, smartfona z dobrym aparatem, dobrego obiektywu do lustrzanki, lepszego laptopa do montażu, drobnych na codzienne wydatki. 
  

Drogi Czytelniku, możesz mi pomóc na trzy sposoby:

1) Działaniem. Masz kasę, pomóż kasą. Nie masz kasy, daj czas. Możesz zapytać mnie, czy aktualnie nie potrzebuję przy czymś pomocy. Robisz dobre fotki, napisz. Kręcisz kreatywne filmy, napisz. Pieczesz dobre ciasta, napisz. Jeżeli doceniasz to co robię, możesz się za mnie pomodlić. Jesteś niewierzący, zmotywuj dobrym słowem. Wierzysz, w tym momencie szepnij o mnie do Taty.  

2) Udostępnieniem. Ale zrób to z głową. Jak wklejasz mój tekst na walla, to napisz, czym Ciebie urzekł. Jak wysyłasz znajomym prywatną wiadomość, to uzasadnij, dlaczego jestem taki fajny. Jak notorycznie wstawiasz coś na insta, czy snapa, to zrób zdjęcie mojej facjaty i dodaj linka. Nic tak nie cieszy blogera jak lajki, shary i komy. Kreatywności trochę!

3) Piniędzmi. Jeść trzeba. Rachunki trzeba. Biegać trzeba. Hello, rzuciłem studia dla tej roboty! Żebrać nie zamierzam. Najwyżej będę pierwszym w Polsce blogerem pokazującym lifestyle ludzi ulicy, prawdziwej ulicy. Ostatnio z kolegą wymienialiśmy sprężyny z jego starego łóżka na banknoty. Za 5 kg stali policzyli nam 0,75 gr. Blogerstwo to nie dziadostwo. Na paliwo do Porsche 550 zbierać trzeba. 

banasiewicz777@gmail.com